Menu
Your Cart

MS ENERGY City Women eBike - c10

MS ENERGY City Women eBike - c10
MS ENERGY City Women eBike - c10
MS ENERGY City Women eBike - c10
MS ENERGY City Women eBike - c10
MS ENERGY City Women eBike - c10
MS ENERGY City Women eBike - c10
MS ENERGY City Women eBike - c10
Ново Распродадено
MS ENERGY City Women eBike - c10
MS ENERGY City Women eBike - c10
MS ENERGY City Women eBike - c10
MS ENERGY City Women eBike - c10
MS ENERGY City Women eBike - c10
MS ENERGY City Women eBike - c10
MS ENERGY City Women eBike - c10
MS ENERGY City Women eBike - c10
66,990ден.
66,990ден.
  • Залиха: Распродадено
  • Шифра: c10
Сподели
Модел Градски жени Основни
MS ENERGY име MS ENERGY eBike c10
Империос 1237717
Мотор / Мотор Задна Vinka RH30 30 Nm
Екран / Екран KEYDISP KD-58C
Батерија Ракета Kaiyisi 36V 13Ah
Полнач AC 100V – 230V паметен полнач
Домет / Опсег 80 – 100 км
Рамка 17″ М, алуминиум 6061, мазно заварување
Вилушка Goldenwheel Вилушка од нерѓосувачки челик
Заден менувач Shimano Tourney TY200, 6 брзини
Рачка на менувачот Shimano Tourney SL-TX50
Касета Shimano MF-TZ500 14-28T
Ланец / Ланец KMC z7
Возење / Орган за синџири Prowheel челик PRO-E40, 40T
Сопирачки / Рачка на сопирачките Логан LL-E402DG
Предни сопирачки / Предни сопирачки Промакс легура, сопирачки V
Задни сопирачки / Задни сопирачки Промакс легура, сопирачки V
Гуми Wanda P1025 26″ x 1,75″
Тркала / бандажи Двоен ѕид алуминиумска легура, 36H
Спој на предното тркало Shunfeng SF-HB03F, 36H
Спој на задните тркала Shunfeng SF-HB03F, 36H
Краци Нерѓосувачки челик
Волан / Рачка ширина: 610мм Алуминиум
Зафати / Зафати Гума, ширина: 135 mm
Цевка на воланот / Стебло Алуминиумска легура
Лежиште за вилушка / слушалки 28.6*44-50.6*30
Седиште / Седло Вандер ВД862-01
Цевка на седиштето / Столб за седење Алуминиум 27,2мм*350мм
Педали Феимин FP-830A
Максимално оптоварување/ Дозволена вкупна тежина 100 кг
Тип на велосипед Градски еВелосипед