Menu
Your Cart

MS ENERGY City Women eBike - c10

MS ENERGY City Women eBike - c10
MS ENERGY City Women eBike - c10
MS ENERGY City Women eBike - c10
MS ENERGY City Women eBike - c10
MS ENERGY City Women eBike - c10
MS ENERGY City Women eBike - c10
MS ENERGY City Women eBike - c10
Ново
MS ENERGY City Women eBike - c10
MS ENERGY City Women eBike - c10
MS ENERGY City Women eBike - c10
MS ENERGY City Women eBike - c10
MS ENERGY City Women eBike - c10
MS ENERGY City Women eBike - c10
MS ENERGY City Women eBike - c10
MS ENERGY City Women eBike - c10
77,930ден.
77,930ден.
  • Залиха: Има
  • Шифра: c10
Модел Градски жени Основни
MS ENERGY име MS ENERGY eBike c10
Империос 1237717
Мотор / Мотор Задна Vinka RH30 30 Nm
Екран / Екран KEYDISP KD-58C
Батерија Ракета Kaiyisi 36V 13Ah
Полнач AC 100V – 230V паметен полнач
Домет / Опсег 80 – 100 км
Рамка 17″ М, алуминиум 6061, мазно заварување
Вилушка Goldenwheel Вилушка од нерѓосувачки челик
Заден менувач Shimano Tourney TY200, 6 брзини
Рачка на менувачот Shimano Tourney SL-TX50
Касета Shimano MF-TZ500 14-28T
Ланец / Ланец KMC z7
Возење / Орган за синџири Prowheel челик PRO-E40, 40T
Сопирачки / Рачка на сопирачките Логан LL-E402DG
Предни сопирачки / Предни сопирачки Промакс легура, сопирачки V
Задни сопирачки / Задни сопирачки Промакс легура, сопирачки V
Гуми Wanda P1025 26″ x 1,75″
Тркала / бандажи Двоен ѕид алуминиумска легура, 36H
Спој на предното тркало Shunfeng SF-HB03F, 36H
Спој на задните тркала Shunfeng SF-HB03F, 36H
Краци Нерѓосувачки челик
Волан / Рачка ширина: 610мм Алуминиум
Зафати / Зафати Гума, ширина: 135 mm
Цевка на воланот / Стебло Алуминиумска легура
Лежиште за вилушка / слушалки 28.6*44-50.6*30
Седиште / Седло Вандер ВД862-01
Цевка на седиштето / Столб за седење Алуминиум 27,2мм*350мм
Педали Феимин FP-830A
Максимално оптоварување/ Дозволена вкупна тежина 100 кг
Тип на велосипед Градски еВелосипед
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.