Menu
Your Cart

MS ENERGY City Women eBike - c100

MS ENERGY City Women eBike - c100
MS ENERGY City Women eBike - c100
MS ENERGY City Women eBike - c100
MS ENERGY City Women eBike - c100
MS ENERGY City Women eBike - c100
Ново
MS ENERGY City Women eBike - c100
MS ENERGY City Women eBike - c100
MS ENERGY City Women eBike - c100
MS ENERGY City Women eBike - c100
MS ENERGY City Women eBike - c100
MS ENERGY City Women eBike - c100
118,890ден.
118,890ден.
  • Залиха: Има
  • Шифра: c100
MS ENERGY име MS ENERGY eBike c100
Империос 1234359
Мотор / Мотор Ananda M81 250W 80Nm
Дисплеј Ananda LCD D10
Батерија 36V 14Ah LG литиумска батерија
Полнач / Полнач AC 100V – 230V паметен полнач
Досег / Досег 120 – 130 км
Рамка 17 ”M, алуминиум 6061, мазно заварување
Вилушка Suntour NEX, патување од 60 mm
Заден менувач Shimano Altus RD-M310 8 брзини
Рачка за облога Shimano Altus SL-M310 8 брзини
Касета Sunrace CSM55-8AV 11-34T
Ланец KMC X8 EPT
со синџири Prowheel , 34T
Сопирачки / Рачка Tektro HD -T275, алуминиум
Предни сопирачки / Кочница напред Tektro HD -T275, 180mm
Задни сопирачки / Кочница задна Tektro HD -T275, 160mm
Пневматици CST C1698 27,5 “x 1,75”
Тркала / бандажи Двоен ѕид од алуминиумска легура, 36H
предните тркала Moudus MD-JA159F, 36H
на задните тркала Modus MD-JA259R, 36H
Краци од нерѓосувачки челик
Волан / Ширина на рачката: 640 mm Алуминиум
Зафати Velo гума 130mm
Волан / Зум на стебло, алуминиумска легура
Лежиште за вилушка 28,6 * 44-55 * 30, H = 24,1 mm
Седло SR -Рио унисекс
Цевка за седишта 30,4 * 350 mm, легура на алуминиум
Педали Wellgo, пластика + гума
Максимално оптоварување / Дозволена вкупна тежина 100 кг
Тип на велосипед City eBike
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.