Menu
Your Cart

MS ENERGY City Women eBike - c500

MS ENERGY City Women eBike - c500
MS ENERGY City Women eBike - c500
MS ENERGY City Women eBike - c500
MS ENERGY City Women eBike - c500
MS ENERGY City Women eBike - c500
MS ENERGY City Women eBike - c500
Ново
MS ENERGY City Women eBike - c500
MS ENERGY City Women eBike - c500
MS ENERGY City Women eBike - c500
MS ENERGY City Women eBike - c500
MS ENERGY City Women eBike - c500
MS ENERGY City Women eBike - c500
MS ENERGY City Women eBike - c500
131,650ден.
131,650ден.
  • Залиха: Има
  • Шифра: c500
Модел градски жени Високо
MS ENERGY име MS ENERGY eBike c500
Imperios M_0001235565 Големина L_0001235570
Мотор / Мотор Bafang M200, среден мотор од 250 W 65 Nm
Екран Bafang LCD, помош за брзина од 5 нивоа
Батерија 36v 16Ah LG батерија
Полнач / Полнач AC 100V – 230V Паметен полнач
Опсег / Досег 150 – 160 км
Рамка 17 ”S / 19” M, алуминиум 6061, мазно заварување
вилушка , патување: 100 mm
Заден менувач Shimano Altus 8 брзини
Рачка за облога Shimano ASLM3158RC со 8 брзини
Касета Shimano Tourney CSHG2008 11-32T
Ланец KMC z7
B1.A1 , 38T
Сопирачки / Рачка Tektro HD -T275, алуминиум
Предни сопирачки / Кочница напред Tektro HD -T275, 160mm
Задни сопирачки / Кочница задна Tektro HD -T275, 160mm
Пневматици CST C1446 28” x 1,75
Тркала / бандажи Двоен ѕид од алуминиумска легура
предното тркало 36H, брзо ослободување 115мм
на задните тркала 36H, касета со 8 брзини, брзо ослободување
Краци од нерѓосувачки челик
Волан / Ширина на рачката: 660 mm Алуминиум
Рачки од гума од 130 мм
Волан / Стебло ZOOM прилагодлив 110mm / 41mm
Лежиште за вилушка 1 -1 / 8 * 44/50 * 30, В: 19,9 мм
Седло FS FU-2020-12
седиштето ZOOM 350mm, модел на суспензија
Педали / Педали Wellgo C169
Максимално оптоварување / Дозволена вкупна тежина 120 кг
Тип на велосипед City eBike
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.