Menu
Your Cart

MS ENERGY MTB eBike - m10

MS ENERGY MTB eBike - m10
MS ENERGY MTB eBike - m10
MS ENERGY MTB eBike - m10
MS ENERGY MTB eBike - m10
MS ENERGY MTB eBike - m10
MS ENERGY MTB eBike - m10
Ново Распродадено
MS ENERGY MTB eBike - m10
MS ENERGY MTB eBike - m10
MS ENERGY MTB eBike - m10
MS ENERGY MTB eBike - m10
MS ENERGY MTB eBike - m10
MS ENERGY MTB eBike - m10
MS ENERGY MTB eBike - m10
93,400ден.
93,400ден.
  • Залиха: Распродадено
  • Шифра: m10
Сподели
MS ENERGY име MS ENERGY eBike m10
Мотор / Мотор Shengyi хаб мотор 250W 30Nm
Екран / Екран LCD C300s
Батерија Литиумска батерија од 36V 13Ah
Полнач AC 100V – 230V Паметен полнач
Домет / Опсег 80 – 100 км
Рамка 21″ L, алуминиумска легура
Вилушка Suntour XCM, Патување: 100m, Заклучување
Заден менувач Shimano Altus RD-M310 8 брзини
Рачка на менувачот Shimano Altus SL-M315-8R 8 брзини
Касета LY-1108HFN Слободно тркало 11-32T
Ланец / Ланец KMC X8
Возење / Орган за синџири Prowheel 38T
Сопирачки / Рачка на сопирачките Механичка рачка E18DG
Предни сопирачки / Предни сопирачки Tektro сопирачка HD-T275 180mm
Задни сопирачки / Задни сопирачки Tektro сопирачка HD-T275 160mm
Гуми CST 27,5 x 2,40
Тркала / бандажи PowerWheel, 27,5″
Спој на предното тркало Joytech 36H
Спој на задните тркала Joytech 36H
Краци Нерѓосувачки челик, црна
Волан / Рачка Алуминиумска легура, ширина 680мм
Зафати / Зафати Вело гума 120мм
Цевка на воланот / Стебло ЗУМ 28,6* 31,8*90
Лежиште за вилушка / слушалки VP 28,6*44/55*30/H=24,1
Седиште / Седло СР-Рио Ман
Цевка на седиштето / Столб за седење KSP, алуминиумска легура 350мм
Педали Фемин, легура на алуминиум
Максимално оптоварување/ Дозволена вкупна тежина 100 кг
Тип на велосипед eMTB hardtail
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.