Menu
Your Cart

MS ENERGY MTB eBike - m10

MS ENERGY MTB eBike - m10
MS ENERGY MTB eBike - m10
MS ENERGY MTB eBike - m10
MS ENERGY MTB eBike - m10
MS ENERGY MTB eBike - m10
MS ENERGY MTB eBike - m10
Ново Распродадено
MS ENERGY MTB eBike - m10
MS ENERGY MTB eBike - m10
MS ENERGY MTB eBike - m10
MS ENERGY MTB eBike - m10
MS ENERGY MTB eBike - m10
MS ENERGY MTB eBike - m10
MS ENERGY MTB eBike - m10
76,480ден.
76,480ден.
  • Залиха: Распродадено
  • Шифра: m10
Сподели
MS ENERGY име MS ENERGY eBike m10
Мотор / Мотор Shengyi хаб мотор 250W 30Nm
Екран / Екран LCD C300s
Батерија Литиумска батерија од 36V 13Ah
Полнач AC 100V – 230V Паметен полнач
Домет / Опсег 80 – 100 км
Рамка 21″ L, алуминиумска легура
Вилушка Suntour XCM, Патување: 100m, Заклучување
Заден менувач Shimano Altus RD-M310 8 брзини
Рачка на менувачот Shimano Altus SL-M315-8R 8 брзини
Касета LY-1108HFN Слободно тркало 11-32T
Ланец / Ланец KMC X8
Возење / Орган за синџири Prowheel 38T
Сопирачки / Рачка на сопирачките Механичка рачка E18DG
Предни сопирачки / Предни сопирачки Tektro сопирачка HD-T275 180mm
Задни сопирачки / Задни сопирачки Tektro сопирачка HD-T275 160mm
Гуми CST 27,5 x 2,40
Тркала / бандажи PowerWheel, 27,5″
Спој на предното тркало Joytech 36H
Спој на задните тркала Joytech 36H
Краци Нерѓосувачки челик, црна
Волан / Рачка Алуминиумска легура, ширина 680мм
Зафати / Зафати Вело гума 120мм
Цевка на воланот / Стебло ЗУМ 28,6* 31,8*90
Лежиште за вилушка / слушалки VP 28,6*44/55*30/H=24,1
Седиште / Седло СР-Рио Ман
Цевка на седиштето / Столб за седење KSP, алуминиумска легура 350мм
Педали Фемин, легура на алуминиум
Максимално оптоварување/ Дозволена вкупна тежина 100 кг
Тип на велосипед eMTB hardtail