Menu
Your Cart

MS ENERGY MTB eBike - m100

MS ENERGY MTB eBike - m100
MS ENERGY MTB eBike - m100
MS ENERGY MTB eBike - m100
MS ENERGY MTB eBike - m100
MS ENERGY MTB eBike - m100
MS ENERGY MTB eBike - m100
Ново
MS ENERGY MTB eBike - m100
MS ENERGY MTB eBike - m100
MS ENERGY MTB eBike - m100
MS ENERGY MTB eBike - m100
MS ENERGY MTB eBike - m100
MS ENERGY MTB eBike - m100
MS ENERGY MTB eBike - m100
113,770ден.
113,770ден.
  • Залиха: Има
  • Шифра: m100
MS ENERGY име MS ENERGY eBike m100
Мотор / Мотор Ananda M81 250W 80Nm
Дисплеј Ananda LCD D10
Батерија 36V 15Ah Литиумска батерија
Полнач / Полнач AC 100V – 230V паметен полнач
Досег / Досег 120 – 130 км
Рамка / Рамка 21″ L Алуминиумска легура 6061
Вилушка Suntour XCM, патување 100 mm
Заден менувач Shimano Alivio 9 брзини, 11-34T
менувачот Shimano Alivio 9 брзини
Касета Sunrace CSM909AV 11-34T
Ланец / Ланец KMC e9 EPT
со синџири Prowheel , 38T
Сопирачки / Рачка на сопирачките Tektro Hydraulic рачка HD-M275
Предни сопирачки / Кочница предна Tektro сопирачка HD-T275 180mm
Задни сопирачки / Кочница задна Tektro сопирачка HD-T275 180mm
Гуми / Гуми Maxxis Rekon 29 ”x 2,40
Тркала / бандажи PowerWheel, алуминиум, 29”
предните тркала Joytech, 32H
на задните тркала Joytech, 32H
Краци од нерѓосувачки челик
Волан / Рачка Алуминиумска легура, ширина 720мм
Зафати Вело, Гума
Волан / Стебло ZOOM 28,6 * 31,8 * 90
вилушка NECO H384M
Седло SR 1217HRN
Столб за седишта Алуминиумска легура, 350мм
Педали / Педали Алуминиумска легура FP-922
Максимално оптоварување/ Дозволена вкупна тежина 100 kg
од типот eMTB велосипед
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.