Menu
Your Cart

MS ENERGY MTB eBike - m100

MS ENERGY MTB eBike - m100
MS ENERGY MTB eBike - m100
MS ENERGY MTB eBike - m100
MS ENERGY MTB eBike - m100
MS ENERGY MTB eBike - m100
MS ENERGY MTB eBike - m100
Ново Распродадено
MS ENERGY MTB eBike - m100
MS ENERGY MTB eBike - m100
MS ENERGY MTB eBike - m100
MS ENERGY MTB eBike - m100
MS ENERGY MTB eBike - m100
MS ENERGY MTB eBike - m100
MS ENERGY MTB eBike - m100
98,640ден.
98,640ден.
  • Залиха: Распродадено
  • Шифра: m100
Сподели
MS ENERGY име MS ENERGY eBike m100
Мотор / Мотор Ananda M81 250W 80Nm
Дисплеј Ananda LCD D10
Батерија 36V 15Ah Литиумска батерија
Полнач / Полнач AC 100V – 230V паметен полнач
Досег / Досег 120 – 130 км
Рамка / Рамка 21″ L Алуминиумска легура 6061
Вилушка Suntour XCM, патување 100 mm
Заден менувач Shimano Alivio 9 брзини, 11-34T
менувачот Shimano Alivio 9 брзини
Касета Sunrace CSM909AV 11-34T
Ланец / Ланец KMC e9 EPT
со синџири Prowheel , 38T
Сопирачки / Рачка на сопирачките Tektro Hydraulic рачка HD-M275
Предни сопирачки / Кочница предна Tektro сопирачка HD-T275 180mm
Задни сопирачки / Кочница задна Tektro сопирачка HD-T275 180mm
Гуми / Гуми Maxxis Rekon 29 ”x 2,40
Тркала / бандажи PowerWheel, алуминиум, 29”
предните тркала Joytech, 32H
на задните тркала Joytech, 32H
Краци од нерѓосувачки челик
Волан / Рачка Алуминиумска легура, ширина 720мм
Зафати Вело, Гума
Волан / Стебло ZOOM 28,6 * 31,8 * 90
вилушка NECO H384M
Седло SR 1217HRN
Столб за седишта Алуминиумска легура, 350мм
Педали / Педали Алуминиумска легура FP-922
Максимално оптоварување/ Дозволена вкупна тежина 100 kg
од типот eMTB велосипед