Menu
Your Cart

MS ENERGY e-romobil NEUTRON n3 Dark Gray

MS ENERGY e-romobil NEUTRON n3 Dark Gray
MS ENERGY e-romobil NEUTRON n3 Dark Gray
MS ENERGY e-romobil NEUTRON n3 Dark Gray
MS ENERGY e-romobil NEUTRON n3 Dark Gray
Ново
MS ENERGY e-romobil NEUTRON n3 Dark Gray
MS ENERGY e-romobil NEUTRON n3 Dark Gray
MS ENERGY e-romobil NEUTRON n3 Dark Gray
MS ENERGY e-romobil NEUTRON n3 Dark Gray
MS ENERGY e-romobil NEUTRON n3 Dark Gray
26,770ден.
26,770ден.
  • Залиха: Има
  • Шифра: 1000902
Основни карактеристики
МатеријалAluminij
РамкаAluminij
Димензии тркала10
Мотор350W
Батерија (Ах) 
Батерија (В)36V 7,5Ah
Максимален агол на искачувањ15%
Максимална носивост100
Време на полнењ (х)300-330 minuta
Предни тркалоGume sa zračnicama
Задни тркало 
КочницеPrednja elektronska, stražnja mehanička
Димензии и маса
Тежина13,9
Височина120X52X120 cm
Останати карактеристики
Суспензија 
Ширина 
Должина 
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.