Menu
Your Cart

MS ENERGY e-romobil e21 orange

MS ENERGY e-romobil e21 orange
MS ENERGY e-romobil e21 orange
MS ENERGY e-romobil e21 orange
Ново
MS ENERGY e-romobil e21 orange
MS ENERGY e-romobil e21 orange
MS ENERGY e-romobil e21 orange
MS ENERGY e-romobil e21 orange
44,830ден.
44,830ден.
  • Залиха: Има
  • Шифра: 1247585
Materijal Aluminij 
Okvir Aluminij 
Veličina kotača 10 
Motor (W) 500 W
Baterija (Ah) 20.8 
Baterija (V) 36 V
Max kut uspona 25 
Maksimalna nosivost 120 
Vrijeme punjenja (h) 11 h
Prednji kotač Puni kotač 
Stražnji kotač Puni kotač 
Kočnice Stražnja disk kočnica 
Težina 20 
Visina 127.5 
Širina 58 
Dužina 117.5 
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.