Menu
Your Cart

MS ENERGY eBike Trekking - t10

MS ENERGY eBike Trekking - t10
MS ENERGY eBike Trekking - t10
MS ENERGY eBike Trekking - t10
MS ENERGY eBike Trekking - t10
MS ENERGY eBike Trekking - t10
MS ENERGY eBike Trekking - t10
Ново
MS ENERGY eBike Trekking - t10
MS ENERGY eBike Trekking - t10
MS ENERGY eBike Trekking - t10
MS ENERGY eBike Trekking - t10
MS ENERGY eBike Trekking - t10
MS ENERGY eBike Trekking - t10
MS ENERGY eBike Trekking - t10
88,820ден.
88,820ден.
  • Залиха: Има
  • Шифра: t10
MS ENERGY име MS ENERGY eBike t10
Империос 1237715
Мотор / Мотор Shengyi централен мотор 250W
Екран / дисплеј LCD C300s
Батерија 36V 13Ah Литиумска батерија
Полнач / Полнач AC 100V – 230V паметен полнач
Досег 80 – 100 км
Рамка 21”L, алуминиум 6061, мазно заварување
Вилушка Suntour NEX, патување од 60 mm
Заден менувач Shimano Tourney 7 брзини
менувачот Shimano Tourney 7 брзини
Касета Shimano Tourney 7 / 14-28T
Ланец / Ланец KMC Z7 EPT
со синџири Prowheel , 38T
Сопирачки / Рачка Tektro MD -T300 механичка
Предни сопирачки / Кочница напред Tektro MD -T300, 180mm
Задни сопирачки / Кочница задна Tektro MD -T300, 160mm
Пневматици CST 28 “x 2,00”
Тркала / бандажи Двоен ѕид од алуминиумска легура, 36H
предните тркала Joytech, 36H
на задните тркала Joytech, 36H
Краци од нерѓосувачки челик
Волан / Ширина на рачката: 680 mm Алуминиум
Зафати Velo гума 130mm
Волан / Зум на стебло, алуминиумска легура
Лежиште за вилушка 28,6 * 44-55 * 30, H = 24,1 mm
Седло SR -Рио Ман
Цевка за седишта 30,4 * 350 mm, легура на алуминиум
Педали Wellgo, пластика + гума
Максимално оптоварување / Дозволена вкупна тежина 120 кг
Тип на велосипед Трекинг еВелосипед
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.