Menu
Your Cart

MS ENERGY eBike Trekking - t100

MS ENERGY eBike Trekking - t100
MS ENERGY eBike Trekking - t100
MS ENERGY eBike Trekking - t100
MS ENERGY eBike Trekking - t100
MS ENERGY eBike Trekking - t100
MS ENERGY eBike Trekking - t100
Ново
MS ENERGY eBike Trekking - t100
MS ENERGY eBike Trekking - t100
MS ENERGY eBike Trekking - t100
MS ENERGY eBike Trekking - t100
MS ENERGY eBike Trekking - t100
MS ENERGY eBike Trekking - t100
MS ENERGY eBike Trekking - t100
100,220ден.
100,220ден.
  • Залиха: Има
  • Шифра: 1237711
Сподели
MS ENERGY име MS ENERGY eBike t100
Империос 1237711
Мотор / Мотор Ananda M81 250W 80Nm
Приказ Ananda D10
Батерија 36V 15Ah Литиумска батерија
Полнач / Полнач AC 100V – 230V паметен полнач
Досег / Досег 120 – 130 км
Рамка 21”L, алуминиум 6061, мазно заварување
вилушка , патување: 60 mm
Заден менувач Shimano Acera со 8 брзини
менувачот Shimano Altus 8 брзини
Касета Sunrace 11 -34T
Ланец KMC x8
со синџири Prowheel , 38T
Сопирачки / Рачка Tektro HD -T275, алуминиум
Предни сопирачки / Кочница напред Tektro HD -T275, 180mm
Задни сопирачки / Кочница задна Tektro HD -T275, 160mm
Пневматици CST 29” x 2,10
Тркала / бандажи Двоен ѕид од алуминиумска легура
предните тркала Joytech, 32H
на задните тркала Joytech, 32H
Краци од нерѓосувачки челик
Волан / Ширина на рачката: 680 mm Алуминиум
Зафати Velo гума 130mm
Волан / Стебло ZOOM прилагодлив 110mm / 41mm
Лежиште за вилушка 1 -1 / 8 * 44/50 * 30, В: 19,9 мм
Седло FS FU-2020-12
Цевка за седиште 30,4 * 350 mm,
Педали / Педали Wellgo C169
Максимално оптоварување / Дозволена вкупна тежина 120 кг
Тип на велосипед Трекинг еВелосипед