Menu
Your Cart

MS ENERGY eBike Trekking - t100

MS ENERGY eBike Trekking - t100
MS ENERGY eBike Trekking - t100
MS ENERGY eBike Trekking - t100
MS ENERGY eBike Trekking - t100
MS ENERGY eBike Trekking - t100
MS ENERGY eBike Trekking - t100
Ново
MS ENERGY eBike Trekking - t100
MS ENERGY eBike Trekking - t100
MS ENERGY eBike Trekking - t100
MS ENERGY eBike Trekking - t100
MS ENERGY eBike Trekking - t100
MS ENERGY eBike Trekking - t100
MS ENERGY eBike Trekking - t100
121,580ден.
121,580ден.
  • Залиха: Има
  • Шифра: 1237711
Сподели
MS ENERGY име MS ENERGY eBike t100
Империос 1237711
Мотор / Мотор Ananda M81 250W 80Nm
Приказ Ananda D10
Батерија 36V 15Ah Литиумска батерија
Полнач / Полнач AC 100V – 230V паметен полнач
Досег / Досег 120 – 130 км
Рамка 21”L, алуминиум 6061, мазно заварување
вилушка , патување: 60 mm
Заден менувач Shimano Acera со 8 брзини
менувачот Shimano Altus 8 брзини
Касета Sunrace 11 -34T
Ланец KMC x8
со синџири Prowheel , 38T
Сопирачки / Рачка Tektro HD -T275, алуминиум
Предни сопирачки / Кочница напред Tektro HD -T275, 180mm
Задни сопирачки / Кочница задна Tektro HD -T275, 160mm
Пневматици CST 29” x 2,10
Тркала / бандажи Двоен ѕид од алуминиумска легура
предните тркала Joytech, 32H
на задните тркала Joytech, 32H
Краци од нерѓосувачки челик
Волан / Ширина на рачката: 680 mm Алуминиум
Зафати Velo гума 130mm
Волан / Стебло ZOOM прилагодлив 110mm / 41mm
Лежиште за вилушка 1 -1 / 8 * 44/50 * 30, В: 19,9 мм
Седло FS FU-2020-12
Цевка за седиште 30,4 * 350 mm,
Педали / Педали Wellgo C169
Максимално оптоварување / Дозволена вкупна тежина 120 кг
Тип на велосипед Трекинг еВелосипед
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.