Menu
Your Cart

MS ENERGY e-romobil m10

MS ENERGY e-romobil m10
MS ENERGY e-romobil m10
MS ENERGY e-romobil m10
MS ENERGY e-romobil m10
Ново
MS ENERGY e-romobil m10
MS ENERGY e-romobil m10
MS ENERGY e-romobil m10
MS ENERGY e-romobil m10
MS ENERGY e-romobil m10
20,630ден.
20,630ден.
  • Залиха: Има
  • Шифра: 1200551
Рамка Алуминиум
Големина на гума 8.5 инчи воздушни гуми
Номинална моќност 350W,мотор без четкички
Батерија 36V/7.5Ah
Замена на батерија Не
Време на полнење 5 часа
Спецификација при полнење 37V/1.5A
Мах. Брзина 30km/h(стандардно 25km/h)
Мах. Опсег 22-28km
Мах. Оптеретување 120kg
Водоотпорен IPX4
Кочница Електронска сопирачка + задна диск сопирачка
Суспензија позади
Осветлување напред & позади
Мах. Агол на искачувње 15°
Тагови: MS ENERGY e-romobil m10
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.