Menu
Your Cart

Elektricen trotinet Denver 10 Scooter White

Elektricen trotinet Denver 10 Scooter White
Elektricen trotinet Denver 10 Scooter White
Ново Распродадено
Elektricen trotinet Denver 10 Scooter White
Elektricen trotinet Denver 10 Scooter White
Elektricen trotinet Denver 10 Scooter White
27,980ден.
27,980ден.
  • Залиха: Распродадено
  • Шифра: 599876419
• 10" wheels with honeycomb tires front and rear
• 450W/48V motor
• Maximum speed up to 25km/h
• Built-in rechargeable Li-ion battery: 7500mAh (360Wh)
• Charge time: 4 hours
• Driving range up to 30 km per charge
• Mechanical folding
• Electric brake on the front wheel and drum brake on the rear wheel
• Lightweight: 16,6 kg
• One for one person - maximum weight: 120 kg
• IPX4 approved
• Including front/rear light and reflectors front/back/sides
    
  • Гаранција: 12 месеци

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.