Menu
Your Cart

Elektricen trotinet Denver 8.5 Scooter Black

Elektricen trotinet Denver 8.5 Scooter Black
Elektricen trotinet Denver 8.5 Scooter Black
Ново Прашај
Elektricen trotinet Denver 8.5 Scooter Black
Elektricen trotinet Denver 8.5 Scooter Black
Elektricen trotinet Denver 8.5 Scooter Black
22,640ден.
22,640ден.
  • Залиха: Прашај
  • Шифра: 599876420
• 8.5'' Electric scooter with running start
• 350W motor
• Maximum speed up to 25 km/h
• IPX4 approved
• Supports persons up to 120 kg
• Max climbing angle: 10%
• Built-in rechargeable battery - 36V 6Ah - 30 cells China battery
• Driving range charge: up to 18 km
• Electric brake and disc brake on rear wheel.
• Inflatable front wheel and honeycomb rear wheel
• Front suspension for extra comfort
• Bell on the steer
• White LED light on front
• Red led light on rear side
• White reflector on front
• Red reflector on rear
• Reflector stickers on the side
• Kick stand foot  

  • Гаранција: 12 месеци

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.