Menu
Your Cart

MS ENERGY e-romobil NEUTRON n1

MS ENERGY e-romobil NEUTRON n1
Ново Прашај
MS ENERGY e-romobil NEUTRON n1
18,350ден.
18,350ден.
  • Залиха: Прашај
  • Шифра: 1000698

Основни карактеристики
Материјал 
РамкаAluminijski
Димензии тркала8"
Мотор250W
Батерија (Ах) 
Батерија (В)24V, 8Ah
Максимален агол на искачувањ15°
Максимална носивост120
Време на полнењ (х) 
Предни тркало 
Задни тркало 
КочницеStražnja bubanj kočnica
Димензии и маса
Тежина12,5 kg
Височина 
Останати карактеристики
СуспензијаElektrični romobili
Ширина 
Должина 

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.