Menu
Your Cart

MS ENERGY e-romobil NEUTRON n2 PLUS

MS ENERGY e-romobil NEUTRON n2 PLUS
Ново Распродадено
MS ENERGY e-romobil NEUTRON n2 PLUS
25,880ден.
25,880ден.
  • Залиха: Распродадено
  • Шифра: 0161410
Основни карактеристики
Материјал 
РамкаMagnezijski
Димензии тркала10"
Мотор400W
Батерија (Ах) 
Батерија (В)36V, 13Ah
Максимален агол на искачувањ15°
Максимална носивост120
Време на полнењ (х) 
Предни тркало 
Задни тркало 
КочницеStražnja disk kočnica
Димензии и маса
Тежина14,2 kg
Височина 
Останати карактеристики
СуспензијаElektrični romobili
Ширина 
Должина
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.