Menu
Your Cart

MS ENERGY e-romobil e10 white

MS ENERGY e-romobil e10 white
Ново Прашај
MS ENERGY e-romobil e10 white
31,390ден.
31,390ден.
  • Залиха: Прашај
  • Шифра: 1200515
Модел E10 grey,white
Рамка Челик
Големина на гума 10 инчи тубелес воздушни гуми
Номинална моќност 450W,мотор без четкички
Батерија 48V/12.5Ah
Замена на батерија Не
Време на полнење 8 часа
Спецификација при полнење 54.6V/2A
Мах. Брзина 35km/h(стандардно 25km/h)
Мах. Опсег 30-40km
Мах. Оптеретување 120kg
Водоотпорен IPX4
Кочница Механички диск сопирачки
Суспензија напред & позади
Осветлување напред & позади
Мах. Агол на искачувње 20°
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.