Menu
Your Cart

MS ENERGY e-romobil e20 white

MS ENERGY e-romobil e20 white
MS ENERGY e-romobil e20 white
MS ENERGY e-romobil e20 white
Ново
MS ENERGY e-romobil e20 white
MS ENERGY e-romobil e20 white
MS ENERGY e-romobil e20 white
MS ENERGY e-romobil e20 white
43,370ден.
43,370ден.
  • Залиха: Има
  • Шифра: 1200550
Модел E20 grey, white
Рамка Алуминиум
Големина на гума 10 инчи тубелес воздушни гуми
Номинална моќност 500W,мотор без четкички
Батерија 48V/17.5Ah
Замена на батерија Не
Време на полнење 10 часа
Спецификација при полнење 54.6V/2A
Мах. Брзина 40km/h(стандардно 25km/h)
Мах. Опсег 60-70km
Мах. Оптеретување 120kg
Водоотпорен IPX4
Кочница Механички диск сопирачки
Суспензија напред & позади
Осветлување напред & позади
Мах. Агол на искачувње 20°
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.