Menu
Your Cart

MS ENERGY e-romobil e21 black

MS ENERGY e-romobil e21 black
MS ENERGY e-romobil e21 black
MS ENERGY e-romobil e21 black
Ново
MS ENERGY e-romobil e21 black
MS ENERGY e-romobil e21 black
MS ENERGY e-romobil e21 black
MS ENERGY e-romobil e21 black
44,830ден.
44,830ден.
  • Залиха: Има
  • Шифра: 1240217
Модел E21, grey, orange, white
Рамка Алуминиум
Големина на гума 10 инчи тубелес гуми
Номинална моќност 500W,мотор без четкички
Батерија 36V/20.8Ah
Замена на батерија Да
Време на полнење 11 часа
Спецификација при полнење 42V/2A
Мах. Брзина 40km/h(стандардно 25km/h)
Мах. Опсег 75-90km
Мах. Оптеретување 120kg
Водоотпорен IP54
Кочница Двојна диск сопирачка + ножна сопирачка
Суспензија нема
Осветлување напред & позади LED
Мах. Агол на искачувње 25°
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.