Menu
Your Cart

MS ENERGY e-romobil i10

MS ENERGY e-romobil i10
MS ENERGY e-romobil i10
MS ENERGY e-romobil i10
Ново По порачка
MS ENERGY e-romobil i10
MS ENERGY e-romobil i10
MS ENERGY e-romobil i10
MS ENERGY e-romobil i10
50,210ден.
50,210ден.
  • Залиха: По порачка
  • Шифра: 1400600
Wheel size20″
Top speed25 km/h
Magnesiumalloy
ColorBlack
Engine250W
Max Power (peak)
Battery36V, 7.8 Ah
Charging time4-5 h
Range45-50 km
Brake typefront and rear disc brake
Maximum load120 kg
Suspension
Additional optionsFolding option
Weight
DisplayYes, LCD
BrightYes, front and rear Led light, stop light
Dimensions (D,V,S)1520 x 1080 x 650 mm
Dimensions assembled (D,V,S)800 x 670 x 430 mm
Тагови: MS ENERGY e-romobil i10
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.