Menu
Your Cart

MS ENERGY e-romobil m10

MS ENERGY e-romobil m10
MS ENERGY e-romobil m10
MS ENERGY e-romobil m10
Ново Прашај
MS ENERGY e-romobil m10
MS ENERGY e-romobil m10
MS ENERGY e-romobil m10
MS ENERGY e-romobil m10
20,180ден.
20,180ден.
  • Залиха: Прашај
  • Шифра: 1400501

Wheel size8.5″
AluminumFrame Type
Black-gray, black-green color
Engine350W
Top speed25 km/h
Battery36V, 7.5 Ah
Charging time3-5 h
Range20-35 km
Brake typebrake, front E-brake
Maximum load100 kg
Additional optionsFolding option
Weight14.3 kg
DisplayLCD
Lightfront and back Led, breaklights


Тагови: MS ENERGY e-romobil m10
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.