Menu
Your Cart

MS ENERGY e-romobil r10

MS ENERGY e-romobil r10
Ново По порачка
MS ENERGY e-romobil r10
38,350ден.
38,350ден.
  • Залиха: По порачка
  • Шифра: 1400505
Модел R10 green, grey
Рамка Алуминиум
Големина на гума напред 20 инчи  + позади 16 инчи воздушни гуми
Номинална моќност 350W,мотор без четкички
Батерија 36V/10.2Ah
Замена на батерија Не
Време на полнење 8 часа
Спецификација при полнење 42V/2A
Мах. Брзина 30km/h
Мах. Опсег 25~30km
Мах. Оптеретување 120kg
Водоотпорен IPX4
Кочница Предна и задна диск сопирачка
Суспензија нема
Осветлување напред & позади
Мах. Агол на искачувње 12°
Тагови: MS ENERGY e-romobil r10
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.