Menu
Your Cart

MS ENERGY e-romobil x10

MS ENERGY e-romobil x10
MS ENERGY e-romobil x10
MS ENERGY e-romobil x10
Ново Прашај
MS ENERGY e-romobil x10
MS ENERGY e-romobil x10
MS ENERGY e-romobil x10
MS ENERGY e-romobil x10
80,990ден.
80,990ден.
  • Залиха: Прашај
  • Шифра: 1400500
Wheel size10″
Frame typeAluminum
Blackand Green
Engine2×1000 W
Top speed60 km/h
Battery52 V, 18 Ah
Charging time9-10 h
Range55-75 km* (*depending on terrain configuration, weather conditions and driving mode)
Brake typeFront and rear disc brake
Maximum load120 kg
More optionsFolding, 3 modes of operation. ECO, MID, HIGH (Single & Dual engine), Lock/Unlock and alarm remote control, Front and rear high-stroke shock absorber
Weight32 kg
DisplayLCD (speed, speed mode, battery level, ODO/TRIP, battery voltage and error code, light switching), 4 keys + left side of the steering wheel: button 1 or 2 engines, siren button
LightFront and Rear LED, Breaklights
Dimensions(L) 1300 x (W) 670 x (H) 1220 mm
Dimensions after assembly(L) 1300 x (W) 670 x (H) 510 mm
Тагови: MS ENERGY e-romobil x10
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.