Menu
Your Cart

MS ENERGY e-romobil x10 black green

MS ENERGY e-romobil x10 black green
MS ENERGY e-romobil x10 black green
MS ENERGY e-romobil x10 black green
Ново
MS ENERGY e-romobil x10 black green
MS ENERGY e-romobil x10 black green
MS ENERGY e-romobil x10 black green
MS ENERGY e-romobil x10 black green
78,540ден.
78,540ден.
  • Залиха: Има
  • Шифра: 1221063
Модел X10
Рамка Алуминиум
Големина на гума 10 инчи воздушни гуми
Номинална моќност 2X 1000W, мотор без четкички
Батерија 52V/18Ah
Замена на батерија Не
Време на полнење 10 часа
Спецификација при полнење 58.8V/2A
Мах. Брзина 60KM/H
Мах. Опсег 55-75KM
Мах. Оптеретување 120kg
Водоотпорен IPX4
Кочница Механички диск сопирачки
Суспензија напред & позади
Осветлување напред & позади, со сино светло околу рамката
Мах. Агол на искачувње 20°
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.