Menu
Your Cart

Xiaomi Mi Electric Scooter

Xiaomi Mi Electric Scooter
Ново
Xiaomi Mi Electric Scooter
26,310ден.
26,310ден.
  • Залиха:
  • Шифра: M02471103
Основни карактеристики
МатеријалAluminij
ОквирAluminij
Величина котача8
Мотор (В) 
Батерија (Ах) 
Батерија (В) 
Маkc кут успона 
Максимална носивост 
Вријеме пуњњ (х) 
Предњ котачPneumatik
Стражњ котачPneumatik
КочницеStražnja disk kočnica
Димензии и маса
Тежина 
Висина 
Ширина 
Дужина 
Останати карактеристики
ОвјесStražnji
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.