Menu
Your Cart

Електрични тротинети

Бренд: MS ENERGY Шифра: 1000698
Основни карактеристикиМатеријал РамкаAluminijskiДимензии тркала8"Мотор250WБатерија (Ах) Батерија (В)24V, 8AhМаксимален агол на искачувањ15°Максимална носивост120Време на полнењ (х) Предни тркало Задни тркало КочницеStražnja bubanj kočnicaДимензии и масаТежина12,5 kgВисочина&..
18,350ден.
18,350ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1400501
Wheel size8.5″AluminumFrame TypeBlack-gray, black-green colorEngine350WTop speed25 km/hBattery36V, 7.5 AhCharging time3-5 hRange20-35 kmBrake typebrake, front E-brakeMaximum load100 kgAdditional optionsFolding optionWeight14.3 kgDisplayLCDLightfront and back Led, breaklights..
20,180ден.
20,180ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1200551
Рамка Алуминиум Големина на гума 8.5 инчи воздушни гуми Номинална моќност 350W,мотор без четкички Батерија 36V/7.5Ah Замена на батерија Не Време на полнење 5 часа Спецификација при полнење 37V/1.5A Мах. Брзи..
20,630ден.
20,630ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 0161410
Основни карактеристикиМатеријал РамкаMagnezijskiДимензии тркала10"Мотор400WБатерија (Ах) Батерија (В)36V, 13AhМаксимален агол на искачувањ15°Максимална носивост120Време на полнењ (х) Предни тркало Задни тркало КочницеStražnja disk kočnicaДимензии и масаТежина14,2 kgВисочина&..
25,880ден.
25,880ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1000902
Основни карактеристикиМатеријалAluminijРамкаAluminijДимензии тркала10Мотор350WБатерија (Ах) Батерија (В)36V 7,5AhМаксимален агол на искачувањ15%Максимална носивост100Време на полнењ (х)300-330 minutaПредни тркалоGume sa zračnicamaЗадни тркало КочницеPrednja elektronska, stražnja mehaničkaД..
26,770ден.
26,770ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1002523
Основни карактеристикиМатеријалAluminijРамкаAluminijДимензии тркала10Мотор350WБатерија (Ах) Батерија (В)36V 7,5AhМаксимален агол на искачувањ15%Максимална носивост100Време на полнењ (х)300-330 minutaПредни тркалоGume sa zračnicamaЗадни тркало КочницеPrednja elektronska, stražnja mehaničkaД..
26,770ден.
26,770ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 10009022
Основни карактеристикиМатеријалAluminijРамкаAluminijДимензии тркала10Мотор350WБатерија (Ах) Батерија (В)36V 7,5AhМаксимален агол на искачувањ15%Максимална носивост100Време на полнењ (х)300-330 minutaПредни тркалоGume sa zračnicamaЗадни тркало КочницеPrednja elektronska, stražnja mehaničkaД..
26,770ден.
26,770ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 0161339
Основни карактеристикиМатеријал РамкаMagnezijskiДимензии тркала10"Мотор350WБатерија (Ах) Батерија (В)36V, 8AhМаксимален агол на искачувањ15°Максимална носивост120Време на полнењ (х) Предни тркало Задни тркало КочницеStražnja disk kočnicaДимензии и масаТежина14,2 kgВисочина&n..
26,990ден.
26,990ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1200515
Модел E10 grey,white Рамка Челик Големина на гума 10 инчи тубелес воздушни гуми Номинална моќност 450W,мотор без четкички Батерија 48V/12.5Ah Замена на батерија Не Време на полнење 8 часа Спецификација при п..
31,390ден.
31,390ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1200505
Модел E10 grey,white Рамка Челик Големина на гума 10 инчи тубелес воздушни гуми Номинална моќност 450W,мотор без четкички Батерија 48V/12.5Ah Замена на батерија Не Време на полнење 8 часа Спецификација при п..
31,640ден.
31,640ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1400505
Модел R10 green, grey Рамка Алуминиум Големина на гума напред 20 инчи  + позади 16 инчи воздушни гуми Номинална моќност 350W,мотор без четкички Батерија 36V/10.2Ah Замена на батерија Не Време на полнење 8 часа ..
38,350ден.
38,350ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1200550
Модел E20 grey, white Рамка Алуминиум Големина на гума 10 инчи тубелес воздушни гуми Номинална моќност 500W,мотор без четкички Батерија 48V/17.5Ah Замена на батерија Не Време на полнење 10 часа Спецификација..
39,460ден.
39,460ден.
Прикажи 1 до 12 од 20 (2 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.