Menu
Your Cart

Електрични тротинети

Бренд: EMG Шифра: 599872468
Specification - Aluminium frame - 120 kg load capacity - 8” sturdy tyres - Rear electric brake - Front shock absorber - 350W motor power - 3 speed controllers (eco 6km/h - drive 20km/h - sport 25km/h) - 36V 5Ah Lithium battery (about 3? hour charging time) - Dynamic colour display - Front ..
19,310ден.
19,310ден.
Бренд: EMG Шифра: 599876755
Specification - 350W motor power - 8.5” Honeycomb sturdy tyres - Front absorber - Double brake system (electronic front brake + rear disc brake) - 3 speed (eco 6 km/h – drive 20 km/h – sport 25 km/h) - 36V 6Ah lithium battery - (Autonomy about 22 km*) - Foldable aluminium frame - Direction ..
21,480ден.
21,480ден.
Бренд: EMG Шифра: 599872469
Specification - Aluminium frame - 125kg load capacity - Foldable-type - 8.5” sturdy tyres - 350W motor power - 3 speed controllers (eco 6km/h - drive 20km/h - sport 25km/h) - 36V 6Ah Lithium battery (about 4 hour charging time) - Integrated display in handlebars - Rear disc brake - Front and rear LE..
21,560ден.
21,560ден.
Бренд: EMG Шифра: 599876768
Specification - Aluminium frame - 125kg load capacity - Foldable-type - 8.5” sturdy tyres - 350W motor power - 3 speed controllers (eco 6km/h - drive 20km/h - sport 25km/h) - 36V 7.5Ah Lithium battery (about 4 hour charging time) - Integrated display in handlebars - Rear disc brake - Front..
23,610ден.
23,610ден.
Бренд: EMG Шифра: 599876767
Specification - Aluminium frame - 120 kg load capacity - Foldable-type - 8.5”' Honeycomb sturdy tyres - Wooden deck - 350W motor power - 3 speed controllers: eco 6km/h - drive 15km/h - sport 25km/h - 36V 7.5Ah lithium battery - Battery charging time: about 6h - Integrated display in handle..
24,150ден.
24,150ден.
Прикажи 1 до 5 од 5 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.