Menu
Your Cart

Електрични тротинети

Бренд: Xiaomi Шифра: 599870964
Basic SpecsProduct model number - DDHBC05NEBDimensions (unfolded) - 1140 x 1080 mmDimensions (folded) - 490 x 1080 x 430 mmMax. speed - 25km/h (Max speed for each mode: Pedestrian mode: 5km/h; D: 20km/h; S: 25km/h)Range - 30kmWeight - 12.5kgGradeability - 14%Braking - E-ABS and disc brakeRated power..
25,820ден.
25,820ден.
Бренд: Xiaomi Шифра: M02471103
Основни карактеристикиМатеријалAluminijОквирAluminijВеличина котача8Мотор (В) Батерија (Ах) Батерија (В) Маkc кут успона Максимална носивост Вријеме пуњњ (х) Предњ котачPneumatikСтражњ котачPneumatikКочницеStražnja disk kočnicaДимензии и масаТежина Висина Шири..
26,310ден.
26,310ден.
Бренд: Xiaomi Шифра: 599269639
SPECS Max. speed: 25km/h (Max speed for each mode: Pedestrian mode: 5km/h; D: 20km/h; S: 25km/h) Range: 30km Weight: 13.2kg Slope climbing capacity: 16% Braking: eABS + rear dual-pad disc brake Charging time: 5.5 hours Rated power: 300W Max. power: 600W Max. load: 100kg Tires: 8.5" front and rear pn..
29,840ден.
29,840ден.
Прикажи 1 до 3 од 3 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.