Menu
Your Cart

Електрични тротинети

Бренд: Denver Шифра: 599872299
• 80W motor • Maximum speed up to 6 km/h when motor kicks in. • Supports kids up to 50 kg • 4.5'' Front tire/3.5" rear tire in rubber • Aluminium/ABS plastic material • With colorful LED light on the side of the scooter • With colorful LED lighting in the front wheel which works by kinetic energy. •..
10,100ден.
10,100ден.
Бренд: Denver Шифра: 599872298
• 80W motor • Maximum speed up to 6 km/h when motor kicks in. • Supports kids up to 50 kg • 4.5'' Front tire/3.5" rear tire in rubber • Aluminium/ABS plastic material • With colorful LED light on the side of the scooter • With colorful LED lighting in the front wheel which works by kinetic energy. •..
10,380ден.
10,380ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1000698
Основни карактеристикиМатеријал РамкаAluminijskiДимензии тркала8"Мотор250WБатерија (Ах) Батерија (В)24V, 8AhМаксимален агол на искачувањ15°Максимална носивост120Време на полнењ (х) Предни тркало Задни тркало КочницеStražnja bubanj kočnicaДимензии и масаТежина12,5 kgВисочина&..
18,350ден.
18,350ден.
Бренд: EMG Шифра: 599872468
Specification - Aluminium frame - 120 kg load capacity - 8” sturdy tyres - Rear electric brake - Front shock absorber - 350W motor power - 3 speed controllers (eco 6km/h - drive 20km/h - sport 25km/h) - 36V 5Ah Lithium battery (about 3? hour charging time) - Dynamic colour display - Front ..
19,310ден.
19,310ден.
Прикажи 1 до 4 од 4 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.