Menu
Your Cart

Електрични тротинети

Бренд: MS ENERGY Шифра: 1400501
Wheel size8.5″AluminumFrame TypeBlack-gray, black-green colorEngine350WTop speed25 km/hBattery36V, 7.5 AhCharging time3-5 hRange20-35 kmBrake typebrake, front E-brakeMaximum load100 kgAdditional optionsFolding optionWeight14.3 kgDisplayLCDLightfront and back Led, breaklights..
20,180ден.
20,180ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1200551
Рамка Алуминиум Големина на гума 8.5 инчи воздушни гуми Номинална моќност 350W,мотор без четкички Батерија 36V/7.5Ah Замена на батерија Не Време на полнење 5 часа Спецификација при полнење 37V/1.5A Мах. Брзи..
20,630ден.
20,630ден.
Бренд: EMG Шифра: 599876755
Specification - 350W motor power - 8.5” Honeycomb sturdy tyres - Front absorber - Double brake system (electronic front brake + rear disc brake) - 3 speed (eco 6 km/h – drive 20 km/h – sport 25 km/h) - 36V 6Ah lithium battery - (Autonomy about 22 km*) - Foldable aluminium frame - Direction ..
21,480ден.
21,480ден.
Бренд: EMG Шифра: 599872469
Specification - Aluminium frame - 125kg load capacity - Foldable-type - 8.5” sturdy tyres - 350W motor power - 3 speed controllers (eco 6km/h - drive 20km/h - sport 25km/h) - 36V 6Ah Lithium battery (about 4 hour charging time) - Integrated display in handlebars - Rear disc brake - Front and rear LE..
21,560ден.
21,560ден.
Бренд: Denver Шифра: 599876420
• 8.5'' Electric scooter with running start • 350W motor • Maximum speed up to 25 km/h • IPX4 approved • Supports persons up to 120 kg • Max climbing angle: 10% • Built-in rechargeable battery - 36V 6Ah - 30 cells China battery • Driving range charge: up to 18 km • Electric brake and disc brake on r..
22,640ден.
22,640ден.
Бренд: EMG Шифра: 599876768
Specification - Aluminium frame - 125kg load capacity - Foldable-type - 8.5” sturdy tyres - 350W motor power - 3 speed controllers (eco 6km/h - drive 20km/h - sport 25km/h) - 36V 7.5Ah Lithium battery (about 4 hour charging time) - Integrated display in handlebars - Rear disc brake - Front..
23,610ден.
23,610ден.
Бренд: EMG Шифра: 599876767
Specification - Aluminium frame - 120 kg load capacity - Foldable-type - 8.5”' Honeycomb sturdy tyres - Wooden deck - 350W motor power - 3 speed controllers: eco 6km/h - drive 15km/h - sport 25km/h - 36V 7.5Ah lithium battery - Battery charging time: about 6h - Integrated display in handle..
24,150ден.
24,150ден.
Бренд: Xiaomi Шифра: 599870964
Basic SpecsProduct model number - DDHBC05NEBDimensions (unfolded) - 1140 x 1080 mmDimensions (folded) - 490 x 1080 x 430 mmMax. speed - 25km/h (Max speed for each mode: Pedestrian mode: 5km/h; D: 20km/h; S: 25km/h)Range - 30kmWeight - 12.5kgGradeability - 14%Braking - E-ABS and disc brakeRated power..
25,820ден.
25,820ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 0161410
Основни карактеристикиМатеријал РамкаMagnezijskiДимензии тркала10"Мотор400WБатерија (Ах) Батерија (В)36V, 13AhМаксимален агол на искачувањ15°Максимална носивост120Време на полнењ (х) Предни тркало Задни тркало КочницеStražnja disk kočnicaДимензии и масаТежина14,2 kgВисочина&..
25,880ден.
25,880ден.
Бренд: Xiaomi Шифра: M02471103
Основни карактеристикиМатеријалAluminijОквирAluminijВеличина котача8Мотор (В) Батерија (Ах) Батерија (В) Маkc кут успона Максимална носивост Вријеме пуњњ (х) Предњ котачPneumatikСтражњ котачPneumatikКочницеStražnja disk kočnicaДимензии и масаТежина Висина Шири..
26,310ден.
26,310ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1000902
Основни карактеристикиМатеријалAluminijРамкаAluminijДимензии тркала10Мотор350WБатерија (Ах) Батерија (В)36V 7,5AhМаксимален агол на искачувањ15%Максимална носивост100Време на полнењ (х)300-330 minutaПредни тркалоGume sa zračnicamaЗадни тркало КочницеPrednja elektronska, stražnja mehaničkaД..
26,770ден.
26,770ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1002523
Основни карактеристикиМатеријалAluminijРамкаAluminijДимензии тркала10Мотор350WБатерија (Ах) Батерија (В)36V 7,5AhМаксимален агол на искачувањ15%Максимална носивост100Време на полнењ (х)300-330 minutaПредни тркалоGume sa zračnicamaЗадни тркало КочницеPrednja elektronska, stražnja mehaničkaД..
26,770ден.
26,770ден.
Прикажи 1 до 12 од 16 (2 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.