Menu
Your Cart

Електрични тротинети

Бренд: MS ENERGY Шифра: 1200515
Модел E10 grey,white Рамка Челик Големина на гума 10 инчи тубелес воздушни гуми Номинална моќност 450W,мотор без четкички Батерија 48V/12.5Ah Замена на батерија Не Време на полнење 8 часа Спецификација при п..
31,390ден.
31,390ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1200505
Модел E10 grey,white Рамка Челик Големина на гума 10 инчи тубелес воздушни гуми Номинална моќност 450W,мотор без четкички Батерија 48V/12.5Ah Замена на батерија Не Време на полнење 8 часа Спецификација при п..
31,640ден.
31,640ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1400505
Модел R10 green, grey Рамка Алуминиум Големина на гума напред 20 инчи  + позади 16 инчи воздушни гуми Номинална моќност 350W,мотор без четкички Батерија 36V/10.2Ah Замена на батерија Не Време на полнење 8 часа ..
38,350ден.
38,350ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1200550
Модел E20 grey, white Рамка Алуминиум Големина на гума 10 инчи тубелес воздушни гуми Номинална моќност 500W,мотор без четкички Батерија 48V/17.5Ah Замена на батерија Не Време на полнење 10 часа Спецификација..
39,460ден.
39,460ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1221062
Модел R10 green, grey Рамка Алуминиум Големина на гума напред 20 инчи  + позади 16 инчи воздушни гуми Номинална моќност 350W,мотор без четкички Батерија 36V/10.2Ah Замена на батерија Не Време на полнење 8 часа ..
39,460ден.
39,460ден.
Прикажи 1 до 5 од 5 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.