Menu
Your Cart

Електрични тротинети

Бренд: MS ENERGY Шифра: 1200525
Модел E20 grey, white Рамка Алуминиум Големина на гума 10 инчи тубелес воздушни гуми Номинална моќност 500W,мотор без четкички Батерија 48V/17.5Ah Замена на батерија Не Време на полнење 10 часа Спецификација..
40,170ден.
40,170ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1240217
Модел E21, grey, orange, white Рамка Алуминиум Големина на гума 10 инчи тубелес гуми Номинална моќност 500W,мотор без четкички Батерија 36V/20.8Ah Замена на батерија Да Време на полнење 11 часа Спецификација..
44,830ден.
44,830ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1247585
Materijal Aluminij  Okvir Aluminij  Veličina kotača 10  Motor (W) 500 W Baterija (Ah) 20.8  Baterija (V) 36 V Max kut uspona 25  Maksimalna nosivost 120  Vrijeme pu..
44,830ден.
44,830ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1247588
Materijal Aluminij  Okvir Aluminij  Veličina kotača 10  Motor (W) 500 W Baterija (Ah) 20.8  Baterija (V) 36 V Max kut uspona 25  Maksimalna nosivost 120  Vrijeme pu..
44,830ден.
44,830ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1400600
Wheel size20″Top speed25 km/hMagnesiumalloyColorBlackEngine250WMax Power (peak)Battery36V, 7.8 AhCharging time4-5 hRange45-50 kmBrake typefront and rear disc brakeMaximum load120 kgSuspension–Additional optionsFolding optionWeightDisplayYes, LCDBrightYes, front and rear Led light, stop lightDimensio..
50,210ден.
50,210ден.
Прикажи 1 до 5 од 5 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.