Menu
Your Cart

Електрични тротинети

Бренд: MS ENERGY Шифра: 1221063
Модел X10 Рамка Алуминиум Големина на гума 10 инчи воздушни гуми Номинална моќност 2X 1000W, мотор без четкички Батерија 52V/18Ah Замена на батерија Не Време на полнење 10 часа Спецификација при полнење 58.8..
78,540ден.
78,540ден.
Прикажи 1 до 1 од 1 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.