Menu
Your Cart

Електрични тротинети

Бренд: MS ENERGY Шифра: 1400500
Wheel size10″Frame typeAluminumBlackand GreenEngine2×1000 WTop speed60 km/hBattery52 V, 18 AhCharging time9-10 hRange55-75 km* (*depending on terrain configuration, weather conditions and driving mode)Brake typeFront and rear disc brakeMaximum load120 kgMore optionsFolding, 3 modes of operation..
80,990ден.
80,990ден.
Прикажи 1 до 1 од 1 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.