Menu
Your Cart

Електрични тротинети

Бренд: MS ENERGY Шифра: 0161410
Основни карактеристикиМатеријал РамкаMagnezijskiДимензии тркала10"Мотор400WБатерија (Ах) Батерија (В)36V, 13AhМаксимален агол на искачувањ15°Максимална носивост120Време на полнењ (х) Предни тркало Задни тркало КочницеStražnja disk kočnicaДимензии и масаТежина14,2 kgВисочина&..
25,880ден.
25,880ден.
Бренд: Xiaomi Шифра: M02471103
Основни карактеристикиМатеријалAluminijОквирAluminijВеличина котача8Мотор (В) Батерија (Ах) Батерија (В) Маkc кут успона Максимална носивост Вријеме пуњњ (х) Предњ котачPneumatikСтражњ котачPneumatikКочницеStražnja disk kočnicaДимензии и масаТежина Висина Шири..
26,310ден.
26,310ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1000902
Основни карактеристикиМатеријалAluminijРамкаAluminijДимензии тркала10Мотор350WБатерија (Ах) Батерија (В)36V 7,5AhМаксимален агол на искачувањ15%Максимална носивост100Време на полнењ (х)300-330 minutaПредни тркалоGume sa zračnicamaЗадни тркало КочницеPrednja elektronska, stražnja mehaničkaД..
26,770ден.
26,770ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1002523
Основни карактеристикиМатеријалAluminijРамкаAluminijДимензии тркала10Мотор350WБатерија (Ах) Батерија (В)36V 7,5AhМаксимален агол на искачувањ15%Максимална носивост100Време на полнењ (х)300-330 minutaПредни тркалоGume sa zračnicamaЗадни тркало КочницеPrednja elektronska, stražnja mehaničkaД..
26,770ден.
26,770ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 10009022
Основни карактеристикиМатеријалAluminijРамкаAluminijДимензии тркала10Мотор350WБатерија (Ах) Батерија (В)36V 7,5AhМаксимален агол на искачувањ15%Максимална носивост100Време на полнењ (х)300-330 minutaПредни тркалоGume sa zračnicamaЗадни тркало КочницеPrednja elektronska, stražnja mehaničkaД..
26,770ден.
26,770ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 0161339
Основни карактеристикиМатеријал РамкаMagnezijskiДимензии тркала10"Мотор350WБатерија (Ах) Батерија (В)36V, 8AhМаксимален агол на искачувањ15°Максимална носивост120Време на полнењ (х) Предни тркало Задни тркало КочницеStražnja disk kočnicaДимензии и масаТежина14,2 kgВисочина&n..
26,990ден.
26,990ден.
Бренд: Denver Шифра: 599876419
• 10" wheels with honeycomb tires front and rear • 450W/48V motor • Maximum speed up to 25km/h • Built-in rechargeable Li-ion battery: 7500mAh (360Wh) • Charge time: 4 hours • Driving range up to 30 km per charge • Mechanical folding • Electric brake on the front wheel and drum brake on the rear whe..
27,980ден.
27,980ден.
Бренд: Xiaomi Шифра: 599269639
SPECS Max. speed: 25km/h (Max speed for each mode: Pedestrian mode: 5km/h; D: 20km/h; S: 25km/h) Range: 30km Weight: 13.2kg Slope climbing capacity: 16% Braking: eABS + rear dual-pad disc brake Charging time: 5.5 hours Rated power: 300W Max. power: 600W Max. load: 100kg Tires: 8.5" front and rear pn..
29,840ден.
29,840ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1200515
Модел E10 grey,white Рамка Челик Големина на гума 10 инчи тубелес воздушни гуми Номинална моќност 450W,мотор без четкички Батерија 48V/12.5Ah Замена на батерија Не Време на полнење 8 часа Спецификација при п..
31,390ден.
31,390ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1200505
Модел E10 grey,white Рамка Челик Големина на гума 10 инчи тубелес воздушни гуми Номинална моќност 450W,мотор без четкички Батерија 48V/12.5Ah Замена на батерија Не Време на полнење 8 часа Спецификација при п..
31,640ден.
31,640ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1400505
Модел R10 green, grey Рамка Алуминиум Големина на гума напред 20 инчи  + позади 16 инчи воздушни гуми Номинална моќност 350W,мотор без четкички Батерија 36V/10.2Ah Замена на батерија Не Време на полнење 8 часа ..
38,350ден.
38,350ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1200550
Модел E20 grey, white Рамка Алуминиум Големина на гума 10 инчи тубелес воздушни гуми Номинална моќност 500W,мотор без четкички Батерија 48V/17.5Ah Замена на батерија Не Време на полнење 10 часа Спецификација..
39,460ден.
39,460ден.
Прикажи 13 до 24 од 32 (3 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.