Menu
Your Cart

Електрични тротинети

Бренд: MS ENERGY Шифра: 1221062
Модел R10 green, grey Рамка Алуминиум Големина на гума напред 20 инчи  + позади 16 инчи воздушни гуми Номинална моќност 350W,мотор без четкички Батерија 36V/10.2Ah Замена на батерија Не Време на полнење 8 часа ..
39,460ден.
39,460ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1200525
Модел E20 grey, white Рамка Алуминиум Големина на гума 10 инчи тубелес воздушни гуми Номинална моќност 500W,мотор без четкички Батерија 48V/17.5Ah Замена на батерија Не Време на полнење 10 часа Спецификација..
40,170ден.
40,170ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1240217
Модел E21, grey, orange, white Рамка Алуминиум Големина на гума 10 инчи тубелес гуми Номинална моќност 500W,мотор без четкички Батерија 36V/20.8Ah Замена на батерија Да Време на полнење 11 часа Спецификација..
44,830ден.
44,830ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1247585
Materijal Aluminij  Okvir Aluminij  Veličina kotača 10  Motor (W) 500 W Baterija (Ah) 20.8  Baterija (V) 36 V Max kut uspona 25  Maksimalna nosivost 120  Vrijeme pu..
44,830ден.
44,830ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1247588
Materijal Aluminij  Okvir Aluminij  Veličina kotača 10  Motor (W) 500 W Baterija (Ah) 20.8  Baterija (V) 36 V Max kut uspona 25  Maksimalna nosivost 120  Vrijeme pu..
44,830ден.
44,830ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1400600
Wheel size20″Top speed25 km/hMagnesiumalloyColorBlackEngine250WMax Power (peak)Battery36V, 7.8 AhCharging time4-5 hRange45-50 kmBrake typefront and rear disc brakeMaximum load120 kgSuspension–Additional optionsFolding optionWeightDisplayYes, LCDBrightYes, front and rear Led light, stop lightDimensio..
50,210ден.
50,210ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1221063
Модел X10 Рамка Алуминиум Големина на гума 10 инчи воздушни гуми Номинална моќност 2X 1000W, мотор без четкички Батерија 52V/18Ah Замена на батерија Не Време на полнење 10 часа Спецификација при полнење 58.8..
78,540ден.
78,540ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1400500
Wheel size10″Frame typeAluminumBlackand GreenEngine2×1000 WTop speed60 km/hBattery52 V, 18 AhCharging time9-10 hRange55-75 km* (*depending on terrain configuration, weather conditions and driving mode)Brake typeFront and rear disc brakeMaximum load120 kgMore optionsFolding, 3 modes of operation..
80,990ден.
80,990ден.
Прикажи 25 до 32 од 32 (3 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.