Menu
Your Cart

Електрични велосипеди

Бренд: MS ENERGY Шифра: 1200565
Tip bicikla Folding  Motor Rear Vinka RH30 30Nm  Zaslon SL-206, black / white LCD  Baterija 36V 7,8Ah LG Lithium battery  Punjač AC 100V - 230V smart charger  Domet 45 - 50km  Okvir ..
64,880ден.
64,880ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1200572
Tip bicikla Folding  Zaslon SL-206, black / white LCD  Baterija 36V 7,8Ah LG Lithium battery  Punjač AC 100V - 230V smart charger  Domet 45 - 50km  Okvir 20” Magnesium alloy, folding  ..
64,880ден.
64,880ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: c10
Модел Градски жени Основни MS ENERGY име MS ENERGY eBike c10 Империос 1237717 Мотор / Мотор Задна Vinka RH30 30 Nm Екран / Екран KEYDISP KD-58C Батерија Ракета Kaiyisi 36V 13Ah Полнач AC 100V – 230V паметен полнач ..
77,930ден.
77,930ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: c11
Модел City Man Basic MS ENERGY име MS ENERGY eBike c11 Империос 1237719 Мотор / Мотор Заден Vinka RH30 30 Nm Екран / Екран KEYDISP KD-58C Батерија Kaiyisi Rocket 36V 13Ah Полнач / Полнач AC 100V – 230V паметен полнач ..
79,880ден.
79,880ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: c12
MS ENERGY име MS ENERGY eBike c12 Империос 1237724 Мотор / Мотор Заден Vinka RH30 30 Nm Екран / Екран KEYDISP KD-58C Батерија Kaiyisi Rocket 36V 13Ah Полнач / Полнач AC 100V – 230V паметен полнач Досег 80 – 100 км ..
79,880ден.
79,880ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: t10
MS ENERGY име MS ENERGY eBike t10 Империос 1237715 Мотор / Мотор Shengyi централен мотор 250W Екран / дисплеј LCD C300s Батерија 36V 13Ah Литиумска батерија Полнач / Полнач AC 100V – 230V паметен полнач Досег 80 – 10..
88,820ден.
88,820ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: m10
MS ENERGY име MS ENERGY eBike m10 Мотор / Мотор Shengyi хаб мотор 250W 30Nm Екран / Екран LCD C300s Батерија Литиумска батерија од 36V 13Ah Полнач AC 100V – 230V Паметен полнач Домет / Опсег 80 – 100 км Рамка 21″ L, ..
90,000ден.
90,000ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1234386
Tip bicikla eMTB hardtail  Motor Ananda M81 250W 80Nm  Zaslon Ananda LCD D10  Baterija 36V 15Ah Lithium battery  Punjač AC 100V - 230V smart charger  Domet 120 - 130km  Okvir 21..
109,070ден.
109,070ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: m100
MS ENERGY име MS ENERGY eBike m100 Мотор / Мотор Ananda M81 250W 80Nm Дисплеј Ananda LCD D10 Батерија 36V 15Ah Литиумска батерија Полнач / Полнач AC 100V – 230V паметен полнач Досег / Досег 120 – 130 км Рамка / Рамка 21..
113,770ден.
113,770ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1234381
Tip bicikla City eBike  Motor Ananda M81 250W 80Nm  Zaslon Ananda LCD D10  Baterija 36V 14Ah LG Lithium battery  Punjač AC 100V - 230V smart charger  Domet 120 - 130km  Okvir 21..
113,970ден.
113,970ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: c100
MS ENERGY име MS ENERGY eBike c100 Империос 1234359 Мотор / Мотор Ananda M81 250W 80Nm Дисплеј Ananda LCD D10 Батерија 36V 14Ah LG литиумска батерија Полнач / Полнач AC 100V – 230V паметен полнач Досег / Досег 120 – 130..
118,890ден.
118,890ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: t100
MS ENERGY име MS ENERGY eBike t100 Империос 1237711 Мотор / Мотор Ananda M81 250W 80Nm Приказ Ananda D10 Батерија 36V 15Ah Литиумска батерија Полнач / Полнач AC 100V – 230V паметен полнач Досег / Досег 120 – 130 км ..
120,480ден.
120,480ден.
Прикажи 1 до 12 од 16 (2 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.