Menu
Your Cart

MS ENERGY eBike Trekking - t10

MS ENERGY eBike Trekking - t10
MS ENERGY eBike Trekking - t10
MS ENERGY eBike Trekking - t10
MS ENERGY eBike Trekking - t10
MS ENERGY eBike Trekking - t10
MS ENERGY eBike Trekking - t10
Ново Распродадено
MS ENERGY eBike Trekking - t10
MS ENERGY eBike Trekking - t10
MS ENERGY eBike Trekking - t10
MS ENERGY eBike Trekking - t10
MS ENERGY eBike Trekking - t10
MS ENERGY eBike Trekking - t10
MS ENERGY eBike Trekking - t10
75,430ден.
75,430ден.
  • Залиха: Распродадено
  • Шифра: 1237715
Сподели
MS ENERGY име MS ENERGY eBike t10
Империос 1237715
Мотор / Мотор Shengyi централен мотор 250W
Екран / дисплеј LCD C300s
Батерија 36V 13Ah Литиумска батерија
Полнач / Полнач AC 100V – 230V паметен полнач
Досег 80 – 100 км
Рамка 21”L, алуминиум 6061, мазно заварување
Вилушка Suntour NEX, патување од 60 mm
Заден менувач Shimano Tourney 7 брзини
менувачот Shimano Tourney 7 брзини
Касета Shimano Tourney 7 / 14-28T
Ланец / Ланец KMC Z7 EPT
со синџири Prowheel , 38T
Сопирачки / Рачка Tektro MD -T300 механичка
Предни сопирачки / Кочница напред Tektro MD -T300, 180mm
Задни сопирачки / Кочница задна Tektro MD -T300, 160mm
Пневматици CST 28 “x 2,00”
Тркала / бандажи Двоен ѕид од алуминиумска легура, 36H
предните тркала Joytech, 36H
на задните тркала Joytech, 36H
Краци од нерѓосувачки челик
Волан / Ширина на рачката: 680 mm Алуминиум
Зафати Velo гума 130mm
Волан / Зум на стебло, алуминиумска легура
Лежиште за вилушка 28,6 * 44-55 * 30, H = 24,1 mm
Седло SR -Рио Ман
Цевка за седишта 30,4 * 350 mm, легура на алуминиум
Педали Wellgo, пластика + гума
Максимално оптоварување / Дозволена вкупна тежина 120 кг
Тип на велосипед Трекинг еВелосипед