Menu
Your Cart

Електрични велосипеди

Бренд: MS ENERGY Шифра: 1200565
Tip bicikla Folding  Motor Rear Vinka RH30 30Nm  Zaslon SL-206, black / white LCD  Baterija 36V 7,8Ah LG Lithium battery  Punjač AC 100V - 230V smart charger  Domet 45 - 50km  Okvir ..
64,880ден.
64,880ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1200572
Tip bicikla Folding  Zaslon SL-206, black / white LCD  Baterija 36V 7,8Ah LG Lithium battery  Punjač AC 100V - 230V smart charger  Domet 45 - 50km  Okvir 20” Magnesium alloy, folding  ..
64,880ден.
64,880ден.
Прикажи 1 до 2 од 2 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.