Menu
Your Cart

Електрични велосипеди

Бренд: MS ENERGY Шифра: 1234386
Tip bicikla eMTB hardtail  Motor Ananda M81 250W 80Nm  Zaslon Ananda LCD D10  Baterija 36V 15Ah Lithium battery  Punjač AC 100V - 230V smart charger  Domet 120 - 130km  Okvir 21..
109,070ден.
109,070ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: m100
MS ENERGY име MS ENERGY eBike m100 Мотор / Мотор Ananda M81 250W 80Nm Дисплеј Ananda LCD D10 Батерија 36V 15Ah Литиумска батерија Полнач / Полнач AC 100V – 230V паметен полнач Досег / Досег 120 – 130 км Рамка / Рамка 21..
113,770ден.
113,770ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1234381
Tip bicikla City eBike  Motor Ananda M81 250W 80Nm  Zaslon Ananda LCD D10  Baterija 36V 14Ah LG Lithium battery  Punjač AC 100V - 230V smart charger  Domet 120 - 130km  Okvir 21..
113,970ден.
113,970ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: c100
MS ENERGY име MS ENERGY eBike c100 Империос 1234359 Мотор / Мотор Ananda M81 250W 80Nm Дисплеј Ananda LCD D10 Батерија 36V 14Ah LG литиумска батерија Полнач / Полнач AC 100V – 230V паметен полнач Досег / Досег 120 – 130..
118,890ден.
118,890ден.
Прикажи 1 до 4 од 4 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.