Menu
Your Cart

Електрични велосипеди

Бренд: MS ENERGY Шифра: t100
MS ENERGY име MS ENERGY eBike t100 Империос 1237711 Мотор / Мотор Ananda M81 250W 80Nm Приказ Ananda D10 Батерија 36V 15Ah Литиумска батерија Полнач / Полнач AC 100V – 230V паметен полнач Досег / Досег 120 – 130 км ..
120,480ден.
120,480ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1235563
Tip bicikla City eBike  Motor Bafang M200, 250W mid motor 65  Zaslon Bafang LCD, 5 lvl speed assist  Baterija 36v 16Ah LG Battery  Punjač AC 100V - 230V smart charger  Domet 150 - 160km  ..
126,200ден.
126,200ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1235554
Tip bicikla City eBike  Motor Bafang M200, 250W mid motor 65  Zaslon Bafang LCD, 5 lvl speed assist  Baterija 36v 16Ah LG Battery  Punjač AC 100V - 230V smart charger  Domet 150 - 160km  ..
126,200ден.
126,200ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1235565
Tip bicikla City eBike  Motor Bafang M200, 250W mid motor 65  Zaslon Bafang LCD, 5 lvl speed assist  Baterija 36v 16Ah LG Battery  Punjač AC 100V - 230V smart charger  Domet 150 - 160km  ..
126,200ден.
126,200ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: c500
Модел градски жени Високо MS ENERGY име MS ENERGY eBike c500 Imperios M_0001235565 Големина L_0001235570 Мотор / Мотор Bafang M200, среден мотор од 250 W 65 Nm Екран Bafang LCD, помош за брзина од 5 нивоа Батерија 36v 16Ah LG батер..
131,650ден.
131,650ден.
Прикажи 1 до 5 од 5 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.