Menu
Your Cart

Електрични велосипеди

Бренд: MS ENERGY Шифра: c10
Модел Градски жени Основни MS ENERGY име MS ENERGY eBike c10 Империос 1237717 Мотор / Мотор Задна Vinka RH30 30 Nm Екран / Екран KEYDISP KD-58C Батерија Ракета Kaiyisi 36V 13Ah Полнач AC 100V – 230V паметен полнач ..
77,930ден.
77,930ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: c11
Модел City Man Basic MS ENERGY име MS ENERGY eBike c11 Империос 1237719 Мотор / Мотор Заден Vinka RH30 30 Nm Екран / Екран KEYDISP KD-58C Батерија Kaiyisi Rocket 36V 13Ah Полнач / Полнач AC 100V – 230V паметен полнач ..
79,880ден.
79,880ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: c12
MS ENERGY име MS ENERGY eBike c12 Империос 1237724 Мотор / Мотор Заден Vinka RH30 30 Nm Екран / Екран KEYDISP KD-58C Батерија Kaiyisi Rocket 36V 13Ah Полнач / Полнач AC 100V – 230V паметен полнач Досег 80 – 100 км ..
79,880ден.
79,880ден.
Прикажи 1 до 3 од 3 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.