Menu
Your Cart

Електрични велосипеди

Бренд: MS ENERGY Шифра: t10
MS ENERGY име MS ENERGY eBike t10 Империос 1237715 Мотор / Мотор Shengyi централен мотор 250W Екран / дисплеј LCD C300s Батерија 36V 13Ah Литиумска батерија Полнач / Полнач AC 100V – 230V паметен полнач Досег 80 – 10..
88,820ден.
88,820ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: m10
MS ENERGY име MS ENERGY eBike m10 Мотор / Мотор Shengyi хаб мотор 250W 30Nm Екран / Екран LCD C300s Батерија Литиумска батерија од 36V 13Ah Полнач AC 100V – 230V Паметен полнач Домет / Опсег 80 – 100 км Рамка 21″ L, ..
90,000ден.
90,000ден.
Прикажи 1 до 2 од 2 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.