Menu
Your Cart

Пишете Ни

Адреса
Јадранска магистрала 12,
Скопје, МК
Работно време
Понеделник-Петок: 8:00 - 16:00
Сабота: 9:00 - 15:00

Оставете ни порака

Безбедносен код

Нашата локација

bike.mk
Jadranska Magistrala 12,
Vizbegovo,
1000, Скопје
Телефон
(071) 331 190

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.