Menu
Your Cart

MS ENERGY

Бренд: MS ENERGY Шифра: 1234381
Tip bicikla City eBike  Motor Ananda M81 250W 80Nm  Zaslon Ananda LCD D10  Baterija 36V 14Ah LG Lithium battery  Punjač AC 100V - 230V smart charger  Domet 120 - 130km  Okvir 21..
113,970ден.
113,970ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: c11
Модел City Man Basic MS ENERGY име MS ENERGY eBike c11 Империос 1237719 Мотор / Мотор Заден Vinka RH30 30 Nm Екран / Екран KEYDISP KD-58C Батерија Kaiyisi Rocket 36V 13Ah Полнач / Полнач AC 100V – 230V паметен полнач ..
79,880ден.
79,880ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: c12
MS ENERGY име MS ENERGY eBike c12 Империос 1237724 Мотор / Мотор Заден Vinka RH30 30 Nm Екран / Екран KEYDISP KD-58C Батерија Kaiyisi Rocket 36V 13Ah Полнач / Полнач AC 100V – 230V паметен полнач Досег 80 – 100 км ..
79,880ден.
79,880ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: c10
Модел Градски жени Основни MS ENERGY име MS ENERGY eBike c10 Империос 1237717 Мотор / Мотор Задна Vinka RH30 30 Nm Екран / Екран KEYDISP KD-58C Батерија Ракета Kaiyisi 36V 13Ah Полнач AC 100V – 230V паметен полнач ..
77,930ден.
77,930ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: c100
MS ENERGY име MS ENERGY eBike c100 Империос 1234359 Мотор / Мотор Ananda M81 250W 80Nm Дисплеј Ananda LCD D10 Батерија 36V 14Ah LG литиумска батерија Полнач / Полнач AC 100V – 230V паметен полнач Досег / Досег 120 – 130..
118,890ден.
118,890ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: c500
Модел градски жени Високо MS ENERGY име MS ENERGY eBike c500 Imperios M_0001235565 Големина L_0001235570 Мотор / Мотор Bafang M200, среден мотор од 250 W 65 Nm Екран Bafang LCD, помош за брзина од 5 нивоа Батерија 36v 16Ah LG батер..
131,650ден.
131,650ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1200505
Модел E10 grey,white Рамка Челик Големина на гума 10 инчи тубелес воздушни гуми Номинална моќност 450W,мотор без четкички Батерија 48V/12.5Ah Замена на батерија Не Време на полнење 8 часа Спецификација при п..
31,640ден.
31,640ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1200515
Модел E10 grey,white Рамка Челик Големина на гума 10 инчи тубелес воздушни гуми Номинална моќност 450W,мотор без четкички Батерија 48V/12.5Ah Замена на батерија Не Време на полнење 8 часа Спецификација при п..
31,390ден.
31,390ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1200525
Модел E20 grey, white Рамка Алуминиум Големина на гума 10 инчи тубелес воздушни гуми Номинална моќност 500W,мотор без четкички Батерија 48V/17.5Ah Замена на батерија Не Време на полнење 10 часа Спецификација..
40,170ден.
40,170ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1200550
Модел E20 grey, white Рамка Алуминиум Големина на гума 10 инчи тубелес воздушни гуми Номинална моќност 500W,мотор без четкички Батерија 48V/17.5Ah Замена на батерија Не Време на полнење 10 часа Спецификација..
39,460ден.
39,460ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1240217
Модел E21, grey, orange, white Рамка Алуминиум Големина на гума 10 инчи тубелес гуми Номинална моќност 500W,мотор без четкички Батерија 36V/20.8Ah Замена на батерија Да Време на полнење 11 часа Спецификација..
44,830ден.
44,830ден.
Бренд: MS ENERGY Шифра: 1247585
Materijal Aluminij  Okvir Aluminij  Veličina kotača 10  Motor (W) 500 W Baterija (Ah) 20.8  Baterija (V) 36 V Max kut uspona 25  Maksimalna nosivost 120  Vrijeme pu..
44,830ден.
44,830ден.
Прикажи 1 до 12 од 36 (3 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.